Jak to vlastně všechno děláme?

background picture

Jako ze staré školy. Elegantně, diskrétně, se šarmem a přitom efektivně. Děláme to tak, aby vše fungovalo a nikdo o nás nevěděl. To je náš cíl. Všechno funguje, nic Vás neobtěžuje, skoro nikdo po Vás nic nechce a Vy se věnujte svému byznysu. Jednou za čas dostanete vyúčtování provedených prací a fakturu. Nic víc.

Jasné a průhledné

Vše, co děláme je jasné, průhledné a bez skrytých ale. O všem Vás informujeme předem tak, aby nedocházelo k nepříjemným překvapením - neradi děláme Vánoce v září. Každý projekt je originál a každý musí vědět, kolik ho to bude stát. Času, práce, financí. Tak, jako se my snažíme dělat svoji práci podle nejlepšího svědomí, stejně tak předpokládáme úhradu faktur dle dohodnutého schématu.

Technologie

Protože je IT tuze hluboká díra na peníze, snažíme se v maximální možné míře používat open source řešení. Klient tak ušetří za licence za software a ušetřené zdroje může použít dle libosti. V případě, že je zapotřebí zakoupit komerční licence, vše dokážeme zajistit. Zakoupit, pronajmout nebo měsíce testovat? Žádný problém. Řekněte, co potřebujete a považujte to za vyřízené.
Na nás je jenom to udělat.